O kompanii


Ukraińska fabryka luster „Mirror Trade" proponuje wielki asortyment produktów, biorąc pod uwagę światowe tendencje designu i zaawansowanych technologii produkcyjnych.
Jeszcze z początku założenia nasza kompania dąży do stałego udoskonalenia szeregu modelowego luster i podwyższenia jakości produkcji. Wykorzystujemy tylko gatunkowe materiały i sprzęt od producentów europejskich.

Producent luster „Mirror Trade" uwzględnia wszystkie życzenia klienta i może wykonywać zamówienia hurtowe do produkcji mebli szklanych, luster lub produktu, który łączy te materiały. Możecie wybrać gotowy model lub kupić lustro z katalogu. Również nasza fabryka szybko i dostępnie może wykonać zamówienie ze szkicu.

Wyrabiamy szafki i stoły do biura czy domu, pod telewizję i audioaparaturę. Ze specjalnie umocnionych materiałów producenci luster i mebli szklanych stwarzają pewne wyroby dla tych pomieszczeni, gdzie to jest koniecznie. Na przykład, takie technologie wykorzystują pod czas produkcji szaf do łazienek.

"Mirror Trade" stara się zawsze twórczo produkować meble szklane i lustra, stosując technologii obróbki materiałów – piaskowanie i fazowanie. Nasze meble szklane z idealnie obrobionym skrajem i ozdobione wstawkami lustrzanymi będą niezwykłym i jednocześnie lekkim akcentem w waszym wnętrzu. Przecież bez stołu z szklaną powierzchnią czy bez lustrzanej szafy trudno wyobrazić współczesny design pomieszczeni domowych czy biurowych.

Asortyment luster od "Mirror Trade" jest prezentowany przez podwójne i pojedyncze wyroby, a także niedrogie modele serii ekonom. Producenci luster nigdy nie zapominają o tym, że użycie szklanych materiałów nadaje wnętrzu solidności. Zalecamy, aby utrzymać ogólny styl, należy umieszczać lustra do aluminiowych i plastikowych bagietek, fakturę i formę których możecie dobrać sami. Produkcja luster z wykorzystaniem techniki aplikacji artystycznej będzie pięknie wyglądać jak we wnętrzu domowym, tak i w miejscach publicznych.

Jeżeli preferujecie wyroby, które są zrobione z ekologicznych, czystych i naturalnych materiałów, wtedy lustra z podstawą MDF – przeznaczone specjalnie dla Państwa. Technologia oświetlenia opartą na diodach elektroluminescencyjnych (LED) oraz designe współczesny z aplikacją podkreśli obrany przez Państwa styl.

Nie każdy producent luster zaproponuje państwu taki szeroki wybór akcesoriów, który możecie znaleźć w kompanii „Mirror Trade". Nadamy wam wszystkie dodatkowe akcesoria montażowe: od ramek i uchwytów dla półek – do rozmaitych lamp.

Jeżeli szukacie meble z ekologicznych, czystych materiałów formy niestandardowej lub marzycie o lustrze z rysunkiem designerskim? Jesteście zainteresowane w hurtowni regały dla biznes-centrum lub chcecie kupić oryginalną szafkę i półkę do łazienki? Lub może szukacie wariant oszczędny czy są potrzebne akcesoria montażowe? W „Mirror Trade" uwzględniają wszystkie życzenia klientów i mogą wykonać nawet niestandardowe zamówienia.

Zachęcamy Państwo do kupna jakościowych towarów!!!

 

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create